Założyciel

foto1

Energia, która koi ciało i duszę

Swoje niezwykłe możliwości odkryłem bardzo wcześnie, bo w wieku około 8 lat. Bardzo spontanicznie przyłożyłem wówczas ręce mojemu tacie w okolice brzucha, na którego bóle cierpiał. Trudne do usunięcia dolegliwości minęły po 15 minutach.

To wtedy odkryłem, że mogę pomagać cierpiącym – i postanowiłem zacząć praktykować tę metodę uzdrawiania. Jak się później okazało, zawsze z tym samym rezultatem: ból albo znikał, albo znacząco się zmniejszał.

Będąc dzieckiem, nie rozumiałem, że to, co robię jest czymś niezwykłym. Wydawało mi się, że wszyscy tak mogą, więc specjalnie nie przykładałem do tego wagi. Kiedy ktoś przychodził do mnie i prosił, bym przyłożył ręce na bolące miejsca, wiele nie myśląc, robiłem to, prosząc tylko, by głęboko oddychał. Znacznie później dowiedziałem się, że jest to jedna z technik relaksacji ułatwiająca przepływ energii.

W tamtych czasach żałowałem bardzo, że nie potrafię ładnie śpiewać, ponieważ nie widziałem swoich umiejętności jako daru czy talentu.

Dość szybko przekonałem się jednak, że wielu ludzi tego nie rozumie i stałem się czymś w rodzaju „dziwadła” – dziwnie traktowanego przez społeczność, w której wzrastałem. Dlatego na wiele lat zaprzestałem mówienia komukolwiek o tym, co potrafię. Moja działalność ograniczała się do najbliższych mi osób lub zaufanych z polecenia.

W ciągu wielu lat dojrzewała we mnie idea dzielenia się moimi umiejętnościami, która z czasem przerodziła się w pasję.

Dzisiaj swoje nietypowe możliwości poszerzam i pogłębiam, kształcąc się w zakresie medycyny niekonwencjonalnej i rozmaitych metod terapii alternatywnych. W Akademii Terapii Naturalnych zdobyłem dyplom bioenergoterapety. Szczególnie bliska jest mi tradycyjna refleksoterapia egipska, której uczyłem się i którą praktykowałem u wybitnych mistrzów w Kairze i Suezie. Ukończyłem też seminarium z refleksoterapii stóp w Akademii Sztuki Masażu.

Fascynacja światem niewidzialnym i jego przejawami, energią, która porusza każdą żywą komórkę, oraz przede wszystkim głęboka potrzeba dzielenia się moimi umiejętnościami doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem obecnie – do zawodu bioenergoterapeuty.

Obecnie prowadzę Centrum Terapii Alternatywnych we Wrocławiu, w którym udzielam pomocy osobom cierpiącym. Jestem członkiem Ogólnopolskiego Cechu Bioenergoterapeutów i Radiestetów. Współpracuję z Akademią Terapii Naturalnych, w której prowadzę wykłady z zakresu refleksoterapii.

Szeroka wiedza i doświadczenie zawodowe sprawiają, że nie ma dla mnie przypadku, któremu nie mógłbym stawić czoła. Uważają Państwo, że naturalne techniki uzdrawiania nie są dla Was? Gwarantuję, że po wizycie w moim gabinecie wyjdą Państwo zadowoleni, a dolegające bóle ustąpią lub zostaną znacznie zredukowane.

Zachęcam zatem do umówienia się na wizytę i skorzystania z mojej pomocy!

Salvatore Zuccarello