Jak pomagam

foto4

Holistycznie znaczy całościowo

Osobom, które potrzebują pomocy w pozbyciu się bólu, oraz tym, które wymagają wzmocnienia ich sił witalnych i motywacji, polecam trzy rodzaje terapii we Wrocławiu: bioenergoterapię, refleksoterapię i akupresurę.

Rozpoczęcie każdej terapii naturalnej poprzedza wywiad, który pozwala na dogłębne zrozumienie źródła dolegliwości czy problemów. W ten sposób można ustalić, jak usunąć cierpienie pacjenta.

Sesje terapii alternatywnej prowadzone są w sposób holistyczny i obejmują wszystkie aspekty życia pacjenta. Wynika to z wiedzy, że żadna ze sfer ludzkiego życia nie istnieje w oderwaniu od pozostałych, lecz wszystkie one współistnieją ze sobą.

Oferuję zabiegi bioenergoterapii miejscowej i telepatycznej, refleksoterapii i akupresury. Podczas sesji udzielam też podstawowych porad z zakresu higieny życia i odżywiania. Nieodpowiedni sposób odżywiania ma negatywny wpływ na całe nasze funkcjonowanie. Warto dowiedzieć się, co jeść, by czuć się lepiej.

Czas jednej sesji zależy od stanu wyjściowego i od wieku osoby potrzebującej pomocy. Średnio jest to od 20 minut do 1 godziny.

Także od stanu wyjściowego zależy to, czy do rozwiązania problemu wystarczy jedna sesja, czy potrzeba ich będzie więcej.

Uczestnictwo w sesji nie wymaga ze strony pacjenta żadnych przygotowań ani specjalnego stroju.

Dzięki kompleksowemu podejściu terapia jest bardzo skuteczna.

Odczuwasz ciągły ból? Cierpisz? Nie wiesz, co się dzieje? Zadzwoń i umów się na terapię. Dzięki zabiegom naturalnego uzdrawiania we Wrocławiu poczujesz ulgę i odzyskasz radość życia.

Centrum Terapii Alternatywnych – Dolny Śląsk